Menu
Jak zrobić Marshmallow w Little Alchemy

Jak zrobić Marshmallow w Little Alchemy

1 rok temu

Tworzenie marshmallows w Little Alchemy może nie jest tak proste, jak wyrzucenie pudełka ciasteczek, ale jest to godny wyczyn na swój sposób. Jednak nie tylko pianki marshmallows znajdują się na talerzu. Na przykład, możesz wymieszać miksturę z roztopionej czekolady, odrobiny mąki i szczypty wanilii, a zostaniesz nagrodzony najsmaczniejszą czekoladową miksturą w gorący letni dzień. Jeśli jednak szukasz nieco bardziej wyrafinowanego przysmaku, możesz zwrócić się do specjalistycznego zestawu do robienia marshmallow.

Będąc przy tym, prawdopodobnie powinieneś również spróbować dostać w swoje ręce kilka mumii marshmallows. Są one wykonane ze śluzowatego korzenia malwy błotnej. Ten szczególny składnik jest również gwiazdą zestawu do robienia marshmallow i można go znaleźć za mniej niż złotówkę. Po ubitej partii marshmallows, będziesz chciał trzymać je w misce z roztopioną czekoladą, aby uzyskać goop przykleić się do marshmallow. Kiedy już to zrobisz, trochę papieru do pieczenia zrobi sztuczkę. Marshmallow może nie jest najłatwiejszym smakołykiem do zrobienia, ale rezultat to smakołyk, którym będziesz z dumą dzielić się z przyjaciółmi i rodziną.

Najlepszą częścią tego procesu robienia marshmallow jest to, że marshmallows faktycznie unoszą się na powierzchni. Poza nowością, jaką jest gęsta pianka, jest też satysfakcja z tego, że udało Ci się stworzyć pyszny smakołyk. Proces może trwać od 30 minut do godziny, w zależności od wielkości Twojego zestawu do robienia marshmallow. Jeśli planujesz regularnie przyrządzać partię marshmallow, musisz mieć dobrze zaopatrzony zestaw do robienia marshmallow.

Jedną z najzabawniejszych części robienia marshmallows w Little Alchemy jest to, że twórcy gry postanowili pozostawić cię samemu sobie, abyś mógł dowiedzieć się, jak najlepiej zrobić marshmallows. Gra jest pełna elementów, więc na pewno znajdziesz wiele sposobów, by sprawdzić swoje umiejętności. W rzeczywistości istnieją co najmniej dwie wersje gry, demo i pełna wersja. Demo jest ograniczone do jednego gracza, podczas gdy pełna wersja jest ograniczona do dwóch graczy i może być odtwarzana online lub w formie konsoli. Na szczęście gra jest warta poświęcenia czasu i pieniędzy.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *