Menu
Jak zrobić babeczkę z kubka

Jak zrobić babeczkę z kubka

1 rok temu

Bez względu na to, czy chcesz zaspokoić słodki głód, czy zorganizować przyjęcie urodzinowe, babeczki są pysznym i kuszącym przysmakiem. Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed pieczeniem własnych babeczek. Posiadanie podstawowej wiedzy na temat składników, których używasz, może przejść długą drogę w tworzeniu smacznego traktowania.

Najważniejszym krokiem jest prawidłowe odmierzenie składników. Musisz upewnić się, że masz odpowiedniej wielkości miarkę do tego zadania. Na przykład, duża szklana miarka z dzióbkiem powinna być używana do nabierania ciasta. W ten sposób unikniesz błędów w doborze rozmiaru, które mogą spowodować późniejszą stratę czasu i pieniędzy.

W ten sam sposób powinieneś używać odpowiedniej wielkości miarki do suchych składników. Użycie miarki z małym otworem w rogu może pozwolić Ci na łatwe przelanie ciasta do foremek na babeczki.

Następnym krokiem jest pokonanie dwóch składników razem przy użyciu elektrycznego miksera ręcznego, aż będą gładkie i puszyste. Ten krok jest najważniejszy, ponieważ zapewni Ci najlepsze możliwe ciasto. Najlepszym sposobem na to jest dodawanie na przemian suchych składników i maślanki. Pomoże to zapobiec rozdzieleniu się mieszanki.

Możesz również użyć dużej, ciężkiej zamykanej plastikowej torby do nabierania ciasta. Możesz nawet wyciąć małą dziurkę w rogu dla ułatwienia. Przyda się również worek do dekoracji.

Aby uzyskać bardziej elegancki wygląd, użyj plastikowej torebki do przechowywania żywności, aby nanieść lukier. Możesz również użyć worka do ciasta wyposażonego w końcówkę gwiazdkową #6, aby uzyskać bardziej zawirowany wygląd. Możesz również rozważyć zanurzenie babeczek w misce z puszystym lukrem przed przeniesieniem ich na talerz do serwowania. Jest to świetny sposób na uniknięcie kłopotliwego wyjmowania ich z foremki do babeczek.

Aby uzyskać naprawdę kuszący smakołyk, możesz rozważyć dodanie do babeczki posypki, owoców lub cukierków. Możesz również spróbować użyć Oreo do polania babeczek. Najlepsze jest to, że możesz dodać swoje ulubione dodatki po nałożeniu lukru.

Najlepsze jest to, że możesz przechowywać babeczki w chłodnym, suchym miejscu do trzech dni. Możesz również chcieć zamrozić resztki białek jaj do przyszłego projektu pieczenia. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić czasu i pieniędzy na kupowanie pudełka mieszanki ciast.

Używając elektrycznego miksera ręcznego, ubij serek i masło razem, aż będą gładkie i puszyste. Jest to najlepszy sposób na uzyskanie lekkiej i puszystej babeczki. Możesz dodać szczyptę wanilii, aby nadać babeczkom dodatkowego blasku. Aby rozrzedzić lukier można dodać niewielką ilość mleka. Dzięki temu babeczki nie będą się zapadać.

Najlepszą częścią robienia babeczek jest obserwowanie wyrazu twarzy Twoich bliskich, kiedy wgryzają się w pyszny smakołyk. Będą zachwyceni faktem, że włożyłeś wysiłek, aby zrobić im specjalny przysmak!

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *