Menu
Jak zrobić loki afro

Jak zrobić loki afro

2 lata temu

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej fryzury, czy po prostu chcesz zmienić swój wygląd, loki afro są łatwe do wykonania. Świetnie nadają się dla każdego, kto ma naturalnie kręcone włosy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zrobić loki afro, powinnaś najpierw poznać strukturę swoich włosów. Należy pamiętać, że loki afro są bardzo suche i kruche, i mogą się łatwo złamać, jeżeli nie będą odpowiednio pielęgnowane. Aby zachować dobry wygląd swoich loków, powinnaś upewnić się, że odżywiasz się zdrowo, regularnie nawadniasz i dużo odpoczywasz.

Loki afro mogą być stylizowane na włosach krótkich lub długich i nie potrzebujesz salonu fryzjerskiego, aby uzyskać te piękne loki. Istnieje kilka różnych metod tworzenia tych loków, a każda z nich będzie wymagała innych kroków.

Zwijanie palców to łatwy sposób na stworzenie loków na włosach afro. Metoda ta jest idealna dla mokrych włosów, ale możesz ją również wypróbować na suchych. Będziesz potrzebować kilku przyborów. Potrzebny będzie grzebień, krem do loków i gumka. Możesz również użyć satynowej maski, aby chronić swoje loki i użyć rąk, aby ustawić loki na noc.

Jeżeli chcesz nauczyć się robić loki afro za pomocą zwijania palcami, powinnaś zacząć od podzielenia włosów na sekcje. Do rozdzielenia loków użyj grzebienia o szerokich zębach, co pozwoli Ci uzyskać zdefiniowany wygląd. Możesz użyć szczotki o szerokich zębach, aby nadać lokom dodatkową objętość. Możesz również użyć szpikulca do afro, który pomoże Ci unieść korzenie włosów i nadać im pełnię objętości.

Możesz również użyć suszarki z kapturem, aby wydłużyć swoje loki. Uważaj jednak, by nie przesuszyć włosów lub nie użyć zbyt dużej ilości ciepła, gdyż może to wysuszyć włosy. Zamiast tego użyj odświeżacza do włosów, który pomoże zachować kształt Twoich loków. Możesz również użyć pianki zawierającej odżywkę bez spłukiwania, która pomoże Ci zachować gładkość Twoich loków.

Innym prostym sposobem na stworzenie loków jest użycie flexi rod. Flexi rods to lokówki, które sprawdzają się zarówno na mokrych, jak i na suchych włosach. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach, a dodatkowo można je stosować z czepkiem prysznicowym, aby zapobiec uszkodzeniom. Najlepiej stosować je na grubych, kręconych włosach. Możesz również użyć smoothie lub żelu, aby stworzyć loki tą metodą.

Metoda warkocza i loków to kolejny łatwy sposób na uzyskanie loków afro. Ta metoda może dodać więcej objętości do włosów, a jednocześnie dodać definicji. Będziesz musiała poświęcić trochę czasu, ale w końcu otrzymasz loki, które są mniej puszyste i bardziej zdefiniowane. Ważne jest również, abyś pozostawiła włosy w skręcie na co najmniej 30 minut. Ważne jest również, aby użyć odżywki leave-in i użyć oleju o wysokiej zawartości tłuszczu, aby utrzymać loki w dobrej formie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać duże loki afro, spróbuj użyć szamponu Emerge It’s Knot Happening Sulfate Free. Ten szampon pomoże stworzyć objętość i nada Twoim lokom więcej definicji. Możesz również użyć soli morskiej texturizing spray, aby utrzymać loki w miejscu.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *