Menu
Jak zrobić 2 pasujące warkocze

Jak zrobić 2 pasujące warkocze

1 rok temu

Zaplecenie pasujących do siebie warkoczy może być szybkim i łatwym sposobem na urozmaicenie prostej fryzury z przedziałkiem na środku głowy. Można je stylizować na wiele sposobów i wyglądają świetnie z niemal wszystkim. Kluczem do udanego połączenia jest wybór dwóch pasm o tym samym rozmiarze. Dzięki temu, warkocze nie będą przylegać do środka twarzy.

Holenderskie warkocze to zabawny sposób noszenia włosów. Możesz je związać w kok lub pozostawić luźne. Wyglądają świetnie do pracy lub do zwykłej koszuli, ale są też świetne do zabawy. Możesz je upiąć opaskami lub spinkami. Możesz nadać im dodatkową teksturę i objętość stosując pudry i serum do stylizacji. Możesz również użyć jaskrawożółtych koralików, aby nadać fryzurze letni wygląd.

Do wykonania tej fryzury potrzebne będą trzy pasma włosów. Możesz użyć grzebienia lub paznokcia, aby podzielić włosy. Pierwsza sekcja powinna mieć centymetr długości. Druga sekcja powinna mieć pół cala, a trzecia cal. Będziesz chciała przeczesać włosy na środku. To sprawi, że warkocze będą bardziej bezpieczne i pomogą utrzymać je w miejscu.

Po wykonaniu warkocza, zabezpiecz go spinką lub opaską. Pomoże to utrzymać warkocze na miejscu, a także stworzy miękką i nieuporządkowaną część. Możesz również owinąć warkocz kilka razy, aby utrzymać go na miejscu. Do zabezpieczenia końca warkocza można również użyć przezroczystej gumki. Średnio utrwalający lakier do włosów pomoże utrzymać warkocz na miejscu i sprawi, że pozostanie on na swoim miejscu przez cały dzień.

Kluczem do udanego warkocza jest obracanie głowy podczas zaplatania. Pomoże to w prowadzeniu warkocza i ułatwi jego zaciąganie. Ponadto, pomoże to również sprawić, że warkocz będzie wyglądał bardziej schludnie. Możesz również spróbować wykonać część zygzakowatą, aby dodać funk do swojego wyglądu.

Aby zrobić warkocz francuski, musisz podzielić włosy na trzy części. Pierwszą sekcję powinna stanowić niewielka ilość włosów na prawym pasmie. Kolejną sekcją powinna być niewielka ilość włosów z lewego pasma. Trzecia sekcja powinna być niewielką ilością włosów na środku. Czwarta sekcja powinna być niewielką ilością włosów, które przechodzą pod pozostałymi sekcjami. Po wykonaniu warkocza, upnij go spinką lub opaską.

Aby wykonać warkocz odwrócony, weź niewielką ilość włosów z lewej części warkocza i skrzyżuj ją z prawą. Następnie skrzyżuj prawą sekcję z środkową i sąsiednią. Po wykonaniu warkocza, możesz go związać krawatem lub spinką.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *