Menu
Jak zrobić dzwonek z piosenki w iTunes

Jak zrobić dzwonek z piosenki w iTunes

1 rok temu

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nowy dzwonek dla siebie, czy dla kogoś innego, możesz to zrobić w iTunes. W rzeczywistości Apple ma wbudowane narzędzie, które pozwala stworzyć wersję AAC dowolnej piosenki. Następnie możesz pobrać skróconą wersję i przekonwertować ją na dzwonek iPhone’a. Możesz także wyeksportować edytowany dzwonek do swojego komputera.

Najpierw musisz pobrać utwór na swój komputer. Możesz to zrobić, kupując go w sklepie iTunes firmy Apple lub pobierając go z witryny takiej jak YouTube. Musisz jednak upewnić się, że utwór nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem. Ponadto może być konieczne usunięcie ochrony DRM, jeśli używasz starej muzyki.

Następnie będziesz chciał zaimportować utwór do swojej biblioteki iTunes. Możesz to zrobić, klikając ikonę Przeglądaj elementy z aplikacji Pliki. Po znalezieniu piosenki, będziesz chciał wybrać Plik, a następnie wybrać opcję Konwertuj. Będziesz także chciał się upewnić, że opcja Utwórz wersję AAC jest włączona. Będziesz chciał ustawić czas rozpoczęcia i zakończenia dla dzwonka. Wybierz czas, który ma co najmniej 30 sekund i upewnij się, że wybierasz Czas rozpoczęcia i zatrzymania w minutach i sekundach.

Teraz, będziesz chciał znaleźć najlepszą sekcję piosenki, aby użyć jej jako dzwonka. Jest to zazwyczaj środkowa sekcja piosenki. Jeśli sekcja jest zbyt krótka, możesz zmienić jej rozmiar, aby dopasować ją do czasu trwania dzwonka. Możesz to zrobić, przytrzymując krawędzie ścieżki utworu, lub pociąć go na mniejsze segmenty.

Po wybraniu fragmentu utworu możesz go zaimportować do programu GarageBand. GarageBand to program muzyczny, który umożliwia słuchanie utworu, jego edycję i udostępnianie innym. GarageBand to świetne narzędzie do tworzenia dzwonków, a aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Mac App Store. Zajmuje ona jednak około 1,6 GB miejsca w pamięci masowej, więc pamiętaj, aby wybrać utwór wolny od zabezpieczeń DRM. Możesz również udostępnić krótką piosenkę innym osobom za pośrednictwem GarageBand.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, możesz pobrać utwór z YouTube, a następnie przekonwertować go na dzwonek do iPhone’a. Jest to znacznie łatwiejszy proces. Jednak najprostszym sposobem jest zaimportowanie piosenki do GarageBand i użycie jego funkcji tworzenia dzwonków. Możesz także pobrać aplikację do tworzenia dzwonków z iTunes, a także zsynchronizuje się z iPhonem. W rzeczywistości ta metoda pozwala na bardziej precyzyjny wybór dzwonka.

Jeśli pracujesz na komputerze Mac, możesz zaimportować utwór do GarageBand, przeciągając go z okna Mac Findera do GarageBand. Możesz także upuścić plik bezpośrednio do GarageBand, jeśli nie chcesz go ręcznie importować. Gdy już to zrobisz, możesz zacząć używać GarageBand do tworzenia dzwonków i innej muzyki.

Możesz także stworzyć dzwonek z dowolnego pliku audio, nawet z YouTube. Możesz też użyć aplikacji Voice Memos, aby nagrać dźwięki z rzeczywistości, a następnie użyć ich jako dzwonków.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *