Menu

Jak zrobić dobre selfie z facetem

1 rok temu

Szukasz wskazówek, jak zrobić dobre selfie guy? Oto kilka wskazówek, które ci pomogą. Po pierwsze, upewnij się, że twój strój jest fajny. Mężczyźni uwielbiają oglądać swoje odbicia w lustrach, więc biały t-shirt z fajnym wzorem lub czarna koszulka to dobry wybór. Postaraj się też być cool podczas robienia selfie nad wodą – upewnij się tylko, że umieścisz lampę błyskową w miejscu, w którym słońce nie będzie oślepiać twojej twarzy.

Po drugie, zrób sobie ciekawe selfie. Pokaż miejsca wokół siebie. Selfie z psem jest uważane za atrakcyjne, ponieważ zmienia tematykę w Twoim feedzie. Zwierzęta sprawiają, że ludzie czują się bardziej zrelaksowani podczas robienia selfie, więc uwzględnij swojego pupila. Pies lub inny rodzaj zwierzęcia da ci dodatkową przewagę i sprawi, że będzie bardziej skłonny do pozowania do zdjęcia. To nie tylko urocze – zwierzęta domowe sprawiają, że ludzie czują się komfortowo.

Inna ważna rzecz, o której należy pamiętać podczas robienia selfie, to twoja pozę. Spróbuj upewnić się, że twoja twarz jest umieszczona w prawym lub lewym górnym rogu. Poza tym, spróbuj pozować tak, aby twoje oczy pojawiły się lekko poza jedną stroną. W ten sposób będziesz wyglądał lepiej niż na jakimkolwiek selfie, które zrobiłeś wcześniej! Możesz również eksperymentować z kątami nachylenia swojej twarzy. Lewa strona twarzy jest bardziej atrakcyjna niż prawa, więc staraj się mieć to na uwadze.

Wreszcie, staraj się być naturalny. Unikaj twarzy kaczki. Ten wygląd wygląda nienaturalnie, a ludzie z zaciśniętymi ustami mogą sprawić, że wydają się zezowaci. Staraj się uśmiechać podczas robienia selfie. Ćwicz uśmiech przed lustrem, aby uniknąć niezręczności. Pomaga, jeśli myślisz o czymś, co sprawia, że dużo się uśmiechasz, na przykład ktoś lub coś, co sprawia, że się śmiejesz. To sprawi, że twoje zdjęcia będą bardziej zabawne.

Zrobienie selfie nie jest trudnym zadaniem – mężczyźni mają nieskończoną ilość opcji, jeśli chodzi o robienie selfie. Jeśli możesz sprawić, że na jego twarzy pojawi się uśmiech, pomoże Ci to go zdobyć. Pamiętaj, że selfies mają być zabawą i nie muszą być poważne. I, oczywiście, ważne jest, aby pamiętać, że selfie nie ma być traktowane poważnie. Jeśli nie jesteś poważny, zdjęcia nie będą zbyt dobre.

Nie bądź creepy lub brudny! Szekspir słynnie powiedział „to thyself be true” (ale on nie miał zdjęć!). Staraj się pozować w otoczeniu, w którym scena jest czysta i pozbawiona bałaganu. Spróbuj znaleźć ciekawy moment na ulicy, aby działać naturalnie. Możesz również chcieć uniknąć lokalizacji z wieloma ludźmi. Jeśli chcesz zrobić zdjęcie z człowiekiem, upewnij się, że używasz otwartego, naturalnego źródła światła. Naturalne źródła światła nadają oczom głęboki blask, podczas gdy sztuczne oświetlenie sprawia, że obraz wygląda nienaturalnie.

Inna ważna wskazówka podczas robienia selfie to upewnienie się, że twój kąt jest wygodny. Wypróbuj różne pozy i kąty, aż znajdziesz taki, który wygląda dobrze. Pamiętaj, że najlepsze selfies to te, które sprawiają, że wyglądasz naturalnie. Postaraj się więc, aby było Ci jak najwygodniej. Ćwicząc kilka póz i kątów, wkrótce staniesz się profesjonalistą w robieniu selfies. I nie zapomnij się uśmiechnąć! Nie ma nic gorszego niż zrobienie sobie selfie z facetem, który nie chce być na nim z tobą.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *