Menu
Jak zrobić bałwana z kubków jednorazowych

Jak zrobić bałwana z kubków jednorazowych

2 lata temu

Używanie jednorazowych kubków do zrobienia bałwana to zabawne i łatwe zajęcie dla dzieci. Możesz zbudować bałwana z kilku kubków lub kilku setek. Możesz nawet użyć do tego rolek po papierze toaletowym, jeśli chcesz. Podstawowym budulcem są białe kubki. Możesz jednak użyć kolorowych kubków, jeśli wolisz.

Jest kilka sposobów na zrobienie bałwana, w tym użycie plastikowego kubka i zszywacza do wykonania zadania. Możesz również zrobić bałwana używając papieru konstrukcyjnego lub arkuszy filcu. Sztuką jest znalezienie odpowiedniej kombinacji kolorów. Możesz również użyć kombinacji wełnianych pomponów i kleju, aby zrobić oczy. Dodatkowo możesz użyć prawdziwej marchewki, aby zrobić nos.

Aby zrobić bałwana z plastikowych kubków, będziesz potrzebować zszywacza i kilku innych przedmiotów. Będziesz również potrzebował kilku piłek. Możesz użyć małej jako głowy, a większej jako ciała. Możesz również użyć kilku innych akcesoriów, takich jak szalik i kołnierz z dzwoneczkami. Zszywacz pomoże utrzymać wszystko razem i możesz użyć tego samego zszywacza, aby przymocować je do siebie.

Jeśli nie masz zszywacza lub zszywacza z przedłużonym ostrzem, możesz użyć pistoletu do klejenia na gorąco. Pistolet do gorącego kleju jest łatwiejszy w użyciu i mniej niechlujny niż zszywki, ale zszywacz utrzyma twojego bałwana razem. Używanie pistoletu na gorący klej może być niebezpieczne, jeśli nie jesteś ostrożny. Używanie pistoletu na gorący klej może Cię również poparzyć.

Możesz również zrobić bałwana używając różnych innych materiałów, od taśmy diodowej po kolorowe okulary. Obszernego bałwana można też skonstruować przy użyciu zwykłych nici do szycia. Jeśli chcesz zrobić naprawdę dużego bałwana, będziesz potrzebował więcej niż dwie kulki.

Potrzebny będzie również czarny środek do czyszczenia rur. Aby zrobić bałwana za pomocą środka do czyszczenia rur, musisz zgiąć koniec rury w haczyk. Najlepszą częścią tej metody jest to, że nauszniki będą o wiele bardziej trwałe. Aby bałwan wyglądał lepiej, możesz również wygładzić krawędzie rurki do czyszczenia, aby wyglądał bardziej jak marchewka.

Możesz również zrobić bałwana z rolek po papierze toaletowym. Aby uczynić z tego prawdziwą ozdobę choinkową, możesz owinąć girlandę wokół kubka, aby uzyskać świąteczny efekt. Girlandę można podłączyć do kubka, aby uzyskać najlepszy efekt.

Możesz też zrobić bałwana, wycinając kilka małych kółek. Będą to oczy i usta Twojego bałwanka. Możesz zrobić usta i oczy używając kolorowego papieru. Możesz również użyć czarnego pipe cleanera, aby zrobić usta i nos. Oprócz nauszników, możesz również zrobić kołnierz z dzwoneczkiem, który przymocujesz do swojego bałwana. Dzwonek będzie także wydawał dźwięki, a Ty możesz śpiewać jingle jingle. Pinezki na szaliku również pomogą nadać bałwankowi bardziej świąteczny wygląd.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *