Menu

Łatwe i niedrogie pomysły na kartki wielkanocne

2 lata temu

Jeśli szukasz łatwych i niedrogich pomysłów na kartki wielkanocne, oto kilka prostych sposobów na ich wykonanie. Małe dzieci pokochają robienie kartek, które można wykonać wycinając kształt jajka, mniejsze lub serce z różnokolorowego papieru. Możesz nawet skleić dwa jajka razem, aby stworzyć wielkanocną kopertę. Ten pomysł na kartę jest świetny dla niemowląt, ponieważ zachowa ich ślady na przyszłe lata. Możesz również znaleźć wiele uroczych i niedrogich arkuszy papieru designerskiego do tworzenia takich kart.

Zajączek wielkanocny jest tradycyjnym symbolem wiosny, więc dlaczego nie uczynić go interaktywnym? Możesz użyć wzorzystego papieru, aby wyciąć jajko króliczka i wkleić je z przodu. Możesz również użyć wzorzystego kwadratu na wewnętrznej stronie kartki, aby napisać sentencję. Dowcipna sentencja może być zabawnym dodatkiem do kartki. Jeśli czujesz się ambitnie, spróbuj stemplować dowcipną wiadomość na tle wzorzystego papieru.

Możesz również stworzyć swoje własne kartki, malując je. Doskonały tutorial na YouTube może pokazać Ci, jak pomalować dwie różne kartki wielkanocne. Nie trzeba być profesjonalnym artystą, aby stworzyć te karty; artyści online sprawiają, że proces wygląda łatwo. Jeśli jesteś początkujący, możesz nawet śledzić instrukcje krok po kroku, jak zrobić karty. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś malować kartek wielkanocnych, te tutoriale dadzą ci podstawowe pojęcie o tym, jak to zrobić.

Gdy już ukończysz podstawę kartki wielkanocnej, możesz zacząć projektować wnętrze karty. Możesz użyć obrazu do druku lub narysować projekt. Tak czy inaczej, ważne jest, aby zawrzeć specjalną wiadomość wewnątrz karty, aby upewnić się, że jest ona znacząca. Następnie użyj pióra Cricut Joy, aby wykonać szczegóły karty. Po tym wszystkim, zrobiłeś podstawę karty, wnętrze karty jest najważniejszą częścią.

Jeśli wolisz zrobić własne karty, możesz użyć niektórych zestawów znaczków, które przedstawiają urocze zwierzęta. Pretty Pink Posh oferuje świetny tutorial na robienie kartek z zestawem znaczków Easter egg i bunny friends. Spróbuj połączyć dwa zestawy znaczków lub jeden zestaw znaczków, aby uzyskać zabawny wygląd. Możesz również ćwiczyć umiejętności motoryczne używając markerów Copic do kolorowania obrazków. Na koniec możesz użyć wzorzystego papieru, wstążek i dużej ilości kleju, aby ozdobić swoje karty.

Innym popularnym rzemiosłem jest kogut. Złóż kartkę na pół i wytnij półkole. Następnie możesz przykleić paski kolorowego papieru wewnątrz, aby stworzyć pióra i skrzydła. Aby uzyskać jeszcze bardziej ekscytujący wygląd, dodaj kształt dzioba i oczy googly. Aby dodać więcej szczegółów, możesz również wprowadzić do swoich kartek techniki ręcznego szycia. Są to łatwe i niedrogie sposoby na zrobienie uroczych kartek dla przyjaciół i rodziny.

Kolorowa kartka to wyjątkowy sposób na podzielenie się radością Wielkanocy z rodziną i przyjaciółmi. Ta karta jest idealna dla dzieci i jest zabawnym projektem rzemieślniczym, aby zrobić z dziećmi. Po zrobieniu kartek, spłaszcz je i włóż do kopert. Craft and Creativity oferuje tutorial krok po kroku jak zrobić pisklęta z odcisków kciuków. Dzieci mogą dodać czerwony dziób i oczy, aby dopełnić swoją kartkę wielkanocną.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *