Menu
Jak zrobić trasę z tabletu

Jak zrobić trasę z tabletu

2 lata temu

Użycie tabletu do skonfigurowania routera bezprzewodowego jest podobne do użycia laptopa do tego samego zadania. Tablety są relatywnie tanie w porównaniu do wysokiej klasy laptopów i są w stanie wykonać niektóre zadania, z których wysokiej klasy laptopy byłyby dumne. Na przykład, tablet może służyć jako mobilny hotspot, aby pomóc Ci połączyć się z Internetem. Ponadto, tablet jest w stanie wykonać wiele zadań wspomnianego laptopa, w tym wideokonferencje.

Tablet ma jednak swoje ograniczenia. Jego wyświetlacz jest ograniczony do małego ekranu, nie ma też zbyt wielu portów do podłączenia wzmacniacza sieci lub modemu. Istnieją również pewne ograniczenia dotyczące wielkości i wagi urządzenia. Jeśli jesteś na napięty budżet, może warto rozważyć ponownie.

Jednak ograniczenia tabletu nie przeszkadzają w stworzeniu sieci domowej. Przy odrobinie planowania i wyobraźni można skonfigurować router, który będzie w stanie obsłużyć wszystkie swoje potrzeby. Możesz trzymać router A oddzielnie od routera B lub odwrotnie. Ponadto, jeśli masz zgodny plan danych, może również rozważyć urządzenie mobilne hotspot, który jest w zasadzie mały, samodzielny router z modemem komórkowym. To może wydawać się overkill, ale w dłuższej perspektywie, będzie to zaoszczędzić pieniądze.

Tablet może być dobrym wyborem do skonfigurowania domowego routera, ale mądrzejszą decyzją jest zakup wysokiej klasy routera bezprzewodowego, takiego, który może wykonać wszystkie swoje sieciowe zadania w jednym miejscu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli planujesz używać więcej niż jeden tablet lub laptop. Jeśli planujesz używać wielu urządzeń, możesz również rozważyć zakup koncentratora lub koncentratorów, aby utrzymać swoje urządzenia połączone. Powinieneś również rozważyć uzyskanie aplikacji do zarządzania siecią Wi-Fi routera. Jeśli budżet jest napięty, może chcesz trzymać się najprostszej opcji, która jest skonfigurować router samodzielnie. Najlepsze jest to, że nie będziesz musiał być naukowcem rakietowym, aby to zrobić.

Tablet to świetny wybór do skonfigurowania domowej sieci Wi-Fi, ale ograniczenia tabletu ograniczą Cię do małego ekranu i ograniczonego zestawu typów połączeń sieciowych. Ponadto, nie będziesz w stanie wykorzystać wszystkich funkcji tabletu, jeśli nie masz odpowiedniego planu danych. Jednakże, istnieje wiele tabletów centric routerów domowych tam. Musisz tylko odrobić pracę domową i wybrać mądrze. Możesz nawet zainwestować w mobilny hotspot, który łączy w sobie funkcje modemu komórkowego i routera Wi-Fi.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *