Menu

Jak zrobić świąteczne dekoracje okienne

2 lata temu

Istnieje wiele sposobów, aby udekorować swoje okna, ale tradycyjny sposób, aby ubrać je jest powiesić wieniec. Dekoracyjne wieńce mogą być zakupione w sklepie rzemieślniczym i ozdobione ornamentami, lub możesz zostawić je proste i po prostu powiesić je na suficie. Świeczki lub lampki świąteczne zasilane bateriami mogą być używane do dekoracji okien. Dla bardziej świątecznego wyglądu, powiesić wieniec na przednich drzwiach, as well.

A może chciałbyś mieć podwieszany sufit w kuchni? Sprawdź: https://magazynremont.pl/sufit-podwieszany-w-kuchni

Papierowe ręczniki ozdoby mogą być przymocowane do okna za pomocą przezroczystej taśmy, sznurka lub nawet karnisza. Te dekoracje są najłatwiejsze do wykonania i mogą być wykonane przez cięcie ręczników papierowych na cienkie paski. Posypać brokatem na górze dla dodatkowego blasku. Innym tanim sposobem na dekorację okien jest użycie wieńców z szyszek. Te dekoracje są proste do wykonania i są niedrogie. Zrób je przed Świętem Dziękczynienia, abyś mógł je dać swojej rodzinie i przyjaciołom.

Papierowe girlandy są również niedrogim sposobem na udekorowanie okien i są zabawnym rzemiosłem dla dzieci. Wytnij płatki śniegu z różnych papierów i przyklej je do okien, aby uzyskać świąteczny wygląd. Przezroczyste szklane ozdoby wyglądają uroczo w oknach i odbijają światło. Możesz nawet zrobić girlandę z zabawek i figurek świątecznych do swoich okien! I, jeśli nie chcesz iść za burtą, zawsze możesz schować sznur sopli do okna.

Papierowa girlanda to kolejny łatwy i tani sposób na zrobienie własnych świątecznych dekoracji okiennych. Zrób to sam z darmowym szablonem i wytnij kształty, które są łatwe do powieszenia. Upewnij się, że pozwalasz dzieciom pomóc, gdy robią dekoracje, więc nie są one zbyt skomplikowane, aby zrobić. Po tym jak skończą dekoracje, powieś je na oknach. Będziesz zaskoczony tym, ile radości dają takie dekoracje!

Możesz również użyć tradycyjnych ozdób. Na parapetach można wykorzystać ozdobne gałązki pinezek lub białe pineski. Jeśli szukasz bardziej prostego sposobu na udekorowanie okien, zawsze możesz powiesić czerwony lub biały wieniec na karniszu. Alternatywnie, możesz zrobić girlandę windowsill, dołączając faux tabletop evergreens i świece do okna.

Innym niedrogim sposobem na udekorowanie okien jest dodanie niektórych koronkowych tkanin. Tassels są doskonałym wyborem dla świątecznych dekoracji okiennych. Frędzle mogą być zawiązane na sznurkach lub zawiązane razem. Dołącza sznurki z dekoracyjnym sprzętem. Frędzle mogą być również używane jako ozdoby choinkowe. Możesz również dodać płatki śniegu i użyć ich jako tła dla swoich prac plastycznych. Wszystkie te ozdoby są łatwe do wykonania i można je zrobić w szczypcie.

Sprawdź także: https://magazynremont.pl/

Jeśli nie masz czasu na wykonanie powyższych projektów, możesz kupić niedrogie ozdoby ze sklepów dolarowych. Te ozdoby są niedrogie i mogą być kształtowane w dowolny sposób. Istnieją również plastikowe płatki śniegu dostępne w Dollar Tree, które można pomalować sprayem i powiesić za pomocą sznurka. Kiedy już znajdą się na oknach, dodadzą świątecznego uczucia do Twojego domu. A jeśli nie jesteś fanem tradycyjnych czerwonych i zielonych kolorów, rozważ użycie niektórych świątecznych dekoracji okiennych.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *