Menu

Jak zrobić bramkę piłkarską samemu

2 lata temu

Istnieje kilka prostych kroków, które można podjąć, aby zbudować bramkę piłkarską siebie. Pierwszym krokiem jest cięcie długości rury PVC na 12 kawałków. Należy wyciąć dwie 5′ części, dwie 4′ części i cztery 3′ części. Dla przedniej części bramki, dodaj 4′ sekcję do góry poprzedniego, i dołączyć 5′ sekcję do tyłu. Upewnij się, aby dodać łokcie, które będą rozszerzać się w górę i do wewnątrz od goal.

Są trzy główne style do konstruowania bramek piłkarskich. Skręcone siatki oferują wyjątkową wytrzymałość, trwałość i elastyczność. Pleciona siatka zapewnia najsilniejszą siatkę bramkową, dlatego jest powszechnie stosowana w profesjonalnych ustawieniach. Inny styl konstrukcji siatki nazywa się bezwęzłowy i jest solidny, jednoczęściowy projekt. Te dwa style mogą sprawić, że bramka piłkarska, która jest wystarczająco silna dla profesjonalnej gry lub backyard soccer game.

Można również kupić bramkę piłkarską, która wykorzystuje traktowane drewno i może być wykonana za mniej niż 20 dolarów. Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, możesz zrobić bramkę piłkarską samodzielnie z materiałami z lokalnego magazynu domowego. Alternatywnie, można użyć szopy majsterkowicza taty, który jest wypełniony elektronarzędziami i innymi materiałami budowlanymi. Jeśli jesteś zainteresowany innym stylem budowy, obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jak ktoś może zbudować bramkę piłkarską na budżet.

Wielkość bramki piłkarskiej będzie zależała od jej celu. Mniejsze cele mogą być używane do treningu, podczas gdy większe cele zapewniają prawdziwe w grze czuć podczas praktyk lub konkurencji. Głębokość bramki piłkarskiej jest również ważne, ponieważ może mieć wpływ na wydajność konstrukcji. Istnieją trzy podstawowe style bramek piłkarskich: ramka pudełka, głębokość i bez głębokości. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Następnie przystąpić do pracy. Spraw, aby to był sukces! Ciesz się grą!

Kolejnym krokiem w tworzeniu bramki piłkarskiej jest przygotowanie materiałów. PVC jest powszechnie dostępny i można go kupić w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego lub online. Jest to tanie, trwałe i łatwe do znalezienia. Po zakupie materiałów, przygotować się do montażu bramki. Jeśli chcesz, aby bramka stała pionowo, powinieneś położyć ją płasko i wysuszyć przed rozpoczęciem. Następnie dodaj boki i inne elementy.

Jeśli bramka jest cięższa niż zwykle, należy zainstalować paliki dla dodatkowego bezpieczeństwa. Standardowa bramka jest zakotwiczona za pomocą dwóch do czterech kołków i palików. Aby zapewnić stabilność, należy użyć palików o średnicy co najmniej dziesięciu cali (250 mm). Aby użyć palików, należy wywiercić w ziemi otwory na paliki. Następnie należy wbić paliki przez dostępne otwory w butach ziemnych. Możesz potrzebować więcej niż jeden pal w zależności od wagi bramki i warunków glebowych.

Oprócz stabilności bramki, ważne jest również, aby pamiętać, że ruchomy słupek i poprzeczka są bardzo niestabilne. Jeśli bramka piłkarska przechyli się do przodu, może to spowodować katastrofalne obrażenia. Podobnie, jeśli bramka nie jest odpowiednio zakotwiczona, może się przewrócić. Tak więc, ważne jest, aby upewnić się, że bramka piłkarska jest odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć tych obrażeń. Jeśli masz podwórko, to warto użyć mocnej kotwicy, aby utrzymać bramkę w miejscu.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *