Menu
Jak zrobić ankietę na Messengerze 2021

Jak zrobić ankietę na Messengerze 2021

1 rok temu

Artykuł zrealizowany przy wsparciu serwisu dla-majsterkowicza.pl

Posiadanie ankiety na messengerze 2021 może być świetnym sposobem na zebranie opinii na jakiś temat lub uzyskanie próbki myśli Twoich odbiorców. Zanim stworzysz ankietę, powinieneś zastanowić się, ile czasu zajmie jej wypełnienie, jakich opcji pytań i odpowiedzi użyjesz i jak podzielisz się wynikami. Będziesz także chciał rozważyć wielkość swojej publiczności i znaczenie Twojego pytania.

Tworzenie ankiety na Messengerze może odbywać się za pomocą aplikacji na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Proces ten jest dość prosty. Wszystko, czego potrzebujesz, to czat grupowy z co najmniej dwoma uczestnikami i pytanie, aby przetestować wody. Możesz również skorzystać z aplikacji firm trzecich, takich jak SurveyMonkey, które oferują różne funkcje. Możesz również użyć strony na Facebooku, aby promować swoją ankietę.

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto na Facebooku. Następnie przejdź do sekcji „Narzędzia do publikowania” na swoim koncie. To właśnie tam możesz tworzyć i publikować wydarzenia, publikacje i ankiety. Możesz również zaprosić przyjaciół, przyjaciół przyjaciół lub przyjaciół swoich przyjaciół do udziału w ankiecie. Możesz również ustalić termin, do którego należy głosować. Możesz również podać datę końcową, co stwarza poczucie pilności.

Aplikacja Facebooka na Twoim telefonie lub komputerze stacjonarnym pokaże Ci kilka opcji. Możesz stworzyć ankietę, używając ikony „+” w lewym dolnym rogu czatu. Możesz również utworzyć wydarzenie na Facebooku. Strona wydarzenia będzie stroną opartą na kalendarzu, a nie na zwykłym poście. Możesz również utworzyć wydarzenie publiczne i zaprosić tyle osób, ile chcesz. Jest to najprostszy sposób, aby to zrobić.

Funkcja ankiety na Facebooku jest dostępna tylko dla grup z co najmniej dwoma uczestnikami. Może ona jednak nie być dostępna we wszystkich regionach. Możesz również nie być w stanie z niej skorzystać, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego.

Sonda na Facebooku to nie tylko zabawny sposób na zaangażowanie odbiorców, to także świetny sposób na zebranie informacji o nowym produkcie lub usłudze. Funkcja ankiety może być również przydatna dla firm, takich jak firmy technologiczne, które chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak ich produkty i usługi są odbierane przez społeczeństwo.

Możesz również stworzyć ankietę na Facebooku w czacie grupowym. Możesz dodać ankietę do kolorowego gradientu tła lub kolorowego gradientu tła z obrazkami na nim. Możesz również dołączyć animowany GIF lub obrazek ilustrujący pytanie. Możesz również dodać ankietę do strony biznesowej.

Możesz stworzyć ankietę na Facebooku na Messengerze za darmo, ale są też opcje płatne. Możesz również skorzystać z aplikacji firm trzecich, takich jak Polldaddy. Polldaddy oferuje wiele funkcji, w tym aplikację do tworzenia ankiet i narzędzie do tworzenia ankiet. To dobry sposób na przetestowanie nowego produktu lub usługi, albo zebranie informacji od publiczności, która nie chce się męczyć z regularnymi postami na Facebooku.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *