Menu
Jak zrobić 300 przysiadów dziennie

Jak zrobić 300 przysiadów dziennie

1 rok temu

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym ćwiczącym, nadal możesz rzucić sobie wyzwanie, aby zrobić 300 przysiadów dziennie. To świetny sposób na budowanie siły rdzenia i tonowanie abs. Jednak nie należy próbować zrobić 300 przysiadów w jednym treningu. Robiąc zbyt wiele na raz może spowodować, że stracisz formę, i zranić się. Najlepiej zrobić je przez kilka dni, lub w mniejszych, zestawów czasowych. 

Przysiady wykonuj w zestawach po 20 lub 100. Przed przystąpieniem do ćwiczeń wykonaj rozgrzewkę, która pomoże rozgrzać mięśnie. Po każdym treningu daj sobie czas na ochłonięcie. Dobrym sposobem na śledzenie postępów jest timer. Możesz również spróbować rolowania pianki, które pomaga mięśniom odzyskać siły po treningu.

Możesz również spróbować kamizelki z ciężarkami. To doda dodatkowy opór, dzięki czemu wyzwanie będzie trudniejsze. Dobrym pomysłem jest również picie elektrolitów, aby uzupełnić elektrolity, które są tracone przez pot. Te elektrolity mogą pomóc Ci zmniejszyć skurcze mięśni.

Powinieneś także spróbować wielu różnych rodzajów ćwiczeń rdzenia. Możesz regularnie wykonywać przysiady, ale powinieneś również spróbować innych ćwiczeń rdzeniowych, takich jak crunche i deski. Te ćwiczenia mogą być wykonywane pod różnymi kątami i mogą celować w różne części ciała.

Możesz również spróbować planu podciągania/podciągania. Ten plan ma dwie części: plan treningowy i plan testowy. Obejmuje on testowanie w 14 dniu twojego planu treningowego. Możesz dodać trzy dni odpoczynku pomiędzy częścią testową i treningową. Plan testowy ma na celu zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni o 50 do 75 procent w ciągu 14 dni.

Powinieneś również skupić się na jakości, zamiast na ilości. Powinieneś wykonać każdy przysiad z odpowiednią formą. Chcesz mieć pewność, że twoja szyja jest w neutralnej pozycji, a kręgosłup jest w linii prostej. Nie chcesz przeć, jeśli jesteś zmęczony lub ranny. Ponadto, należy robić przerwy, gdy masz trudności z robieniem przysiadów.

Jeśli nie możesz utrzymać swojego tempa docelowego, powinieneś spróbować wykonać kilka zestawów w tym samym czasie. Możesz również spróbować zrobić szybkie zestawy czasowe 10 do 12 powtórzeń przez 15 sekund. Możesz również spróbować zrobić zestawy 50 lub 100 przysiadów. Jeśli masz problemy z utrzymaniem tempa, spróbuj pracować do 40 do 50 przysiadów w ciągu minuty. To pomoże Ci zbudować siłę, a także pozwoli Ci utrzymać pożądane tempo.

Powinieneś również skupić się na jakości swojej pracy, zamiast próbować zrobić dużo za jednym razem. Powinieneś robić przysiady w zestawach, a także powinieneś naprzemiennie wykonywać przysiady i inne ćwiczenia na rdzeń.

Kiedy robisz przysiady, zauważysz, że stajesz się szybszy i silniejszy. Co pozytywnie wpływa na rozwój i siłę mięśni, która przyda się przy wykonywaniu różnych sportów. Zwłaszcza sportów walki. – czytamy na serwisie https://aswbielsk.pl/

Możesz również doświadczyć pewnego bólu, więc pamiętaj, aby dać swoim mięśniom czas na odpoczynek i odzyskanie sił. Jeśli starasz się wykonywać dużo przysiadów, możesz ulec pokusie pominięcia rozgrzewki i schłodzenia. Jednak robienie tego może doprowadzić do naciągnięcia mięśni.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *